Misne nakane
Rujan 2020
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Kolovoz
1
18:30

+ BARIĆ IVAN
+ IVAN I ANA KRALJEVIĆ +BOSILJKO I PERO MAJDANDŽIĆ
+ DRAŽEN DALIĆ

2
18:30

+ BLAGO I FRANJO KVESIĆ

3
18:30

+ BRANKO ANDRIĆ
+ MARIJAN BRNIĆ
+ STJEPAN KOLAR I ZLATA I DANKO SELAK

4
18:30

+ NIKOLA JUNUŠIĆ
+ ZLATIBOR MOČKOVIĆ
+ ZVONKO STEINER

5
7:30

+  IVAN KUJAVEC

6
7:30

+  VLADIMIR I BARBARA DRAŽIĆ

9:00

+  BRANKO ANDRIĆ

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  LUCA I JERKO GRUBIŠIĆ

7
18:30

+ Misa zadušnica: SLAVKO RAŠIĆ
+ PERO, STJEPAN I DOMA LIVAJA
+ NADA I FRANE KEGLEVIĆ
+ LONČAREVIĆ JOSIP

8
18:30

+ ANTO I ANĐA LONČAR
+ TARGUŠ KATICA I VINKO
- ZAHVALA SV. ANTI I BL. DJEVICI MARIJI

9
18:30

+ BULJEVIĆ ZVONKO I FRANJIĆ KATA
+ IKO KORDIĆ I + IZ OBITELJI KORDIĆ
+ VERONIKA MILAT I + GORDANA ROTIMJI

10
18:30

+ POKOJNI IZ OBITELJI VRDOLJAK JURE
+ IVAN KATIĆ

11
18:30

+ VINKO I ANA KOKOR
+ KAJA I MANDA ĐOGAŠ, + DRAGAN BABIĆ, + ANKA TOLIĆ

12
7:30

+ IVAN PAVLOVIĆ
+ STOJAN I LIPUŠKA SESAR I + OBITELJ
+ VINKO SELAK I + OB. KOVAČEVIĆ

13
7:30

+  RADMILA LEKO

9:00

+  KATICA HUK

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  MARIO, PAVAO, EVA, MIRKO I LJUBICA ČERNIK

14
18:30

+ ŽARKO LEKO
+ OB. SMREKAR
+ VINKO I MARA TREPŠIĆ

15
18:30

+ MARA I NIKOLA KUREVIJA
+ JOSIP JAKOBOVIĆ I ANICA KRUHOBEREC
+ SLAVKO I DRAGICA MAK

16
18:30

+ PERO GRGIĆ
+ PETAR HAUPERT I + JANJA I MILAN KAMPIĆ
+ IVAN DURGEL I + BRANKO I KATA BLATANČIĆ

17
18:30

+ KATA I ILIJA ĆAVAR
+ STJEPAN I MARIJA KOLAČKO
- ZAHVALA SV. JOSIPU

18
18:30

+ IVAN, PAVAO I MARIJA DURGEL
+ SLAVKA I PETER HAGEDON I + CVITA I ANĐELKO KOVAČEVIĆ
+ PETAR I MARIJA KVAČEK

19
7:30

+ MATO I ILIJA ROŠIĆ I + LUKRECIJA KORADE
+ JURE I KATA KVESIĆ I + OB. OB.

10:00

-  ZA KRIZMANIKE

20
7:30

+  OB. JAGARINAC I + OB. JANUŠ

9:00

+  ANĐA, FRANJO I VINKO MIJATOVIĆ

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  SABO JOSIP

21
18:30

+ OB. MINK I + OB. BALENTIĆ
+ VLADIMIR GLAVAŠ
+ PETAR, TONKA I FILIP ILJIĆ+ MARIJA PETRIČEVIĆ

22
18:30

+ OTON GABRIEL HORNUNG
+ MLADEN ŠILIĆ
- NA NAKANU

23
18:30

+ ŽELJKO LAGANČIĆ I MILKA FADLJEVIĆ
+ MARA, ANTE I ANKICA PULJIZ
+ MARICA ŠUTALO

24
18:30

+ KATA VUKNIĆ
- BLAGOSLOV DJETETA O

25
18:30

+ JOSIP KOŠOROG
+ MARTIN, ANA I MIŠO BOLF I + OB. HAJEK JANA
+ ILIJA HUDOLIN

26
7:30

+ STJEPAN I GERTRUDA AVRANEK
+ MARKO I ANICA NIKOLIN
+ SUZANA KATIĆ

27
7:30

+  MILKA, ILIJA I MARIJAN BEŠLIĆ

9:00

+  ILONKA, ANTUN I EVA FLAJS

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  ZLATKO MOVRIN I + OB. MOVRIN

28
18:30

+ MISA ZADUŠNICA ZDENKO TRAMPUS
+ HEDVIGA I IVAN KARAKAŠ I + BARTOL I MILA PAVIĆ
+ MILE SESAR
+ IVANA MATOŠEVIĆ ILIĆ

29
18:30

+ MIHAJLO ZLOMISLIĆ I MARINA BELIĆ
+ ZDRAVKO FADLJEVIĆ
- DRAGO GRGIĆ

30
18:30

+ DAVOR KOPAČIN
- ZA JEDNU OSOBU
- NA NAKANUĆ

Listopad
Listopad
Listopad
Listopad

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati