Misne nakane
Listopad 2020
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Rujan
Rujan
Rujan
1
18:30

+ TARGUŠ FILIP
+ VINKO I DOMINIKA MIJATOVIĆ
+ BARICA I IVAN STRILIĆ

2
18:30

+ MIRKO VUKOJEVIĆ
+ MARA KOZIĆ
+ OB. ŠABIĆ I RUŽIĆ

3
7:30

+ FRANJO I MARA GRGIĆ
- ZA OBRAĆENJE, BOŽJI BLAGOSLOV, DUŠEVNO I TJELESNO ZDRAVLJE ZA OBITELJ

4
7:30

+  RUŽA I MARKO LOVRIĆ

9:00

+  MILAN LEŠINA I ANA MILAS

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  MARKO, TERKA I KREŠO TOLIĆ

5
18:30

+ MARIJA I JOSIP PRPIĆ
+ LUKA I MARIJA KOVAČ
+ KATICA ŠAT I SVI + IZ OB. RUF

6
18:30

+ MIRKO I + OB. ŠTROK
+ BRANKO ANDRIĆ
+ MARIJA KOPRIVNJAK

7
18:30

+ DRAGO TEPEŠ
+ KATA I + OB. RADENIĆ
+ JOSIP PEŠEROVIĆ

8
18:30

+ RANKO I ANKICA RAJIĆ
+ ZLATKO KOVAČ I + OB. SLIVAR
+ ILONKA I JOSIP GOMBOŠ

9
18:30

+ ANA I TOMISLAV STANEK
+ ZLATICA GAŠPARAC
+ DRAGO PERANOVIĆ

10
7:30

+ NIKOLA I + IZ. OB. RADENIĆ
+ ANTE I MARICA RAK I + IZ OB. RAK, KRNIĆ I UHL

11
7:30

+  VINKA, RUŽA I MATIJA VIDOVIĆ

9:00

+  DANICA I DANIJEL TOMIČIĆ I  + OB. SMOLJAN

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  OBITELJ MIJIĆ I CICVARIĆ

12
18:30

+ MISA ZADUŠNICA LJUBA LAUŠ
+ MISA ZADUŠNICA LJERKA CVJETKOVIĆ
+ FRANO I MILENA RADIŠIĆ
+ FRANJO PERKOVIĆ
+ JAKA (ž) I JERKO LEKO

13
18:30

+ MAGDALENA MIJOČ
+ ANTUN JURIŠIĆ
+ DRAGUTIN MOSTEČAK

14
18:30

+ MISA ZADUŠNICA JAKA (ž) LUKENDA
+ DRAGUTIN KELLE
+ FRANJO I ILONA KOPAČIN I + OB. KOPAČIN I+ OB. BONNER, KLEM I POJE
+ MILAN KAJFEŠ

15
18:30

+ DRAGUTIN MOSTEČAK
+ OB. BARIŠIĆ
+ ROZINA I MARKO HODAK

16
18:30

+ PERO GRGIĆ, JOZEFINA, STIPE I KATA BARABA
+ KREŠIMIR RIBIĆ I + VIKTOR PERIĆ
+ TOMO, MARIJA I VALERIJA DUKARIĆ

17
7:30

+ KATARINA KAPLAN
+ OB. HORVATINOVIĆ
- U ZAHVALU

18
7:30

+  VINKO TOMAS

9:00

+  ANTUN I MARIJA FILIPOVIĆ I + LJUDEVIT I ANKA MINK

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  KATICA I KRUNOSLAV VRDOLJAK

19
18:30

+ DALIBOR PEJIĆ
+ DRAGUTIN MOSTEČAK
+ JOZO VULETA I + OB. VULETA I BILIĆ

20
18:30

+ MARKO VUKOVIĆ I STIPO MILARDOVIĆ
+ MIJO I BISERKA KOPLJAR I + OB. KOPLJAR
+ OB. ANČIĆ I KNEŽEVIĆ

21
18:30

MATO, ANA I MARIJAN JUKIĆ
+ ZA SVE + IZ OB. BOSAK
+ OB. JURE LEKO

22
18:30

+ ĐURĐICA PAVLOVIĆ
+ DRAGICA PRIMORAC I OB. PRIMORAC
+ DRAŽEN NADIĆ

23
18:30

+ MIRJANA MARIĆ
+ DRAGUTIN MOSTEČAK
+ OB. EĆIMOVIĆ

24
7:30

+  OB. GRUDEN

25
7:30

+  SLAVKO RAJKOVIĆ

9:00

+  IVAN BALIČEVIĆ + IZ OB. TODORIĆ

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  DANE I ELIZABETA UZELAC + OB. UZELAC I VAJDA

26
27
28
29
30
31
Studeni

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati