Misne nakane
Veljača 2021
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
18:30

+ DRAŽEN ZDJELAR – MISA ZADUŠNICA
+  MATO MLINAREVIĆ
+  IZ OBITELJI KNEŽEVIĆ
+ ANA MIKLEUŠEVIĆ

2
18:30

+  MIRO MIHOVILKA BIRIN I + IZ OB. BIRIN
+  PEJIĆ MARA I MARKO
+  IVICA JOSIPOVIĆ

3
18:30

-   ZA OBITELJ BABIĆ
+ IVA I LJUBO MLINAREVIĆ
+ AGICA STANKOVIĆ

4
18:30

+  IVKA HASIJA I + IZ OB. HASIJA
+ LJUBICA STOJIĆ I + IZ OB. MARINČIĆ I MILIČEVIĆ  
+ DAVID JURKIĆ
+ IZ OBITELJI MATAS

5
18:30

+  OBITELJ BEGOVIĆ
+  GLAVAŠ AGICA, JOZO I ĐURO
+ MILAN I ZORKA CVITANUŠIĆ

6
7:30

+  MIŠKOLCI ERVIN I + IZ OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA
+ IZ OBITELJI VUKASINOVIĆ
+ KATICA ŠAT I + IZ OB. RUF

7
7:30

+  BEŠLIĆ IVKA, MARJAN I MILKA

9:00

+ IVAN I MARIJA SALAJ

10:30

-  PRO POPULO

18:30

+  ANDRIJA ADAMČEK

8
18:30

+ ANTO, IVKA I ANĐELKO VIŠEVIĆ
+ MANDA I ZDENKO KASSA
+ MIRKO RAVLIĆ

9
18:30

+ JOSIP BANJAN
+ ANDRIJA, SOFIJA I MIRA MALEŠEVIĆ
+ DUBRAVKA BERTAGNIN I KATICA BLAŽEVIĆ

10
18:30

+ Misa zadušnica SLAVKO PLANINIĆ
+ RUŽICA GRIGIĆ
+ MARIJA KONJARIK
+ JASMINKA, IVKA I DRAGUN MIHALJEVIĆ

11
18:30

+ MARKO I FILIPINA KAURIĆ
+ ZVONKO SUBJAK I + OB. SUBJAK
+ VALENTIN ANDRIĆ

12
18:30

+ ĐURĐA RAGUŽ
+ MANDA I MATO ADAMČEVIĆ
+ ANICA CULIFAJ

13
7:30

+ MIŠKOLCI ERVIN I + IZ OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA
+ IVICA RUPČIĆ
+ ANĐA I MARA ŠARIĆ I + OB. ŠARIĆ, GUĆ I TALAJA

14
7:30

+  ŽELJKO LAGANČIĆ

9:00

+  OTMAR NANAY 

10:30

 -  PRO POPULO 

18:30

+  ANDRIJANA DUDAŠ

15
18:30

+ MILE VOLARIĆ-MISA ZADUŠNICA
+ VLADIMIR JOVANOVAC-MISA ZADUŠNICA
+ VATROSLAV ŠERIĆ – MISA ZADUŠNICA
+ KATARINA FALAŠTA
+ SILOVIĆ RUŽICA
+ IZ OBITELJI TRAMPUS

16
18:30

+ DRAGUTIN I NADA MARCIĆ
+ GRGIĆ PERO
+ JURICA I DOMINIK ČULJAK

17
18:30

+ ZRDAVKO VUKOVIĆ
+ MARIJA RAKITIĆ
+ MIŠKOLCI ERVIN I + IZ OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA

18
18:30

+ MATIJA I JURE BULJUBAŠIĆ
+ IVAN JAKŠIĆ
+ MLADEN ŠILIĆ

19
18:30

+ JOSIP KARL
+ MARIJA ŽUPAN
+ MARIJA I IVAN ČAGALJ

20
7:30

+ MIŠKOLCI ERVIN I + IZ OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA
+ DARKO ROTH I + IZ OB. ROTH
+ FRANJO, MARA I RUŽICA SILOVIĆ

21
7:30

+ IVAN, MATILDA I ANDRIJA GRBEŠA I + IZ OB. GRBEŠA 

9:00

+ LJUBICA I IVO KOPIĆ 

10:30

 -  PRO POPULO 

18:30

+ MARKO BACELJ 

22
18:30

+ Misa zadušnica JULIJA TRAVICA
+ DRAŽEN, EVICA I SLAVKO MARIJANOVIĆ
+ ANTE JURČEVIĆ
+ ANKA SKORUP

23
18:30

+ Misa zadušnica DUJO IVANUŠIĆ
+ MIRKO MARIJANOVIĆ
+ IZ OB. TURKALJ ROŽA
+ DRAGO, BRANKO, NIKO I ANGELA RIMAC

24
18:30

+ IVKA HASIJA I + IZ OB. HASIJA
+ JULA I MIRKO KOŠĆAK
+ JULIJANA I ĐURO BORBAŠ

25
18:30

+ ERVIN MIŠKOLCI I + IZ. OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA
+ MIRKO I KATICA MARJANOVIĆ
+ NADA I NIKOLA I SVI + IZ OB. JURE LEKO
+ ANKICA I MARKO ARBANAS

26
18:30

+ ANTE GLAVOTA
+ FRANJO BIČAN
+ MARA LABROVIĆ

27
7:30

+ OB. PETROVIĆ I + OB. ČULJAK
+ VLADIMIR PAVIĆ
+ MIJO I LEA SABO I + OB. KRŽANIĆ

28
7:30

+  GENTO PERIĆ

9:00

+  ERVIN MIŠKOLCI I + IZ OB. MIŠKOLCI I SAMARDŽIJA 

10:30

 -  PRO POPULO 

18:30

+  BRANKA, MANDA I JOZO VILJEVAC 

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati