Misne nakane
Lipanj 2021
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Svibanj
1
18:30

+  LUKA, JOSIP I JAKOB MARKOVIĆ
+  SLAVKA I IVAN LOVRENČIĆ
+  MLADEN I JASMINKA MIHALJEVIĆ

2
18:30

+  DARKO ROTH I + IZ OB. ROTH
+  EDGAR DIMTER
+  IZ OB. ŠIBENIK

3
9:00

+  MIRKO MALEŠ I + IZ OB. MALEŠ

10:30

-  PRO POPULO

18:30

+  BRANIMIR MAĐERIĆ

4
18:30

+  ZVONKO STEINER
+  IZ OB. BABIĆ, GRGURIĆ I KUNA
+  TIBOR VARGA

5
7:30

-  ZA ZDRAVLJE LJILJANE
+  PERO ČULO
+  NIKOLA I JELA  KATAVIĆ

6
7:30

+  MATO I LUCA ĐELAGIĆ

9:00

+  ILIJA, IVA I NEVENKA PAVIĆ

10:30

-  PRO POPULO

18:30

+  GORDANA LAPU

7
18:30

+ MISA ZADUŠNICA – MIROSLAV I SANDRA METZGER
+ MIŠO MAŽAR I + ANICA I RUŽA RADOŠEVIĆ
+ JELICA VIDOVIĆ
+ JOSIP JAKOBOVIĆ I + ANICA KRUHOBEREC

8
18:30

 MISA ZADUŠNICA + BARICA PERKOVIĆ
+ STJEPAN KUNSABO
+ KRUNOSLAV KASSA
+ FRANJO KOVAČ

9
18:30

+ ZVONIMIR ŠMIT
+ IZ OB. ŠARIĆ: KATA, DRAGO, JOZO I MATIJA (ž)
+ BEŠLIĆ KATA

10
18:30

+ JOSIP I MARIJA HERMAN
+ IZ OB. FRANJIĆ
+ POPIĆ LUKA

11
18:30

+ IVA PETROVIĆ
+ IVAN POŠTIĆ
- ZA ZDRAVLJE KREŠIMIR MARKETIĆ

12
7:30

+ MARA I MIJO ČAGALJ
+ ANTUN I MARIJA KONJUH
- ZAHVALA ZA OZDRAVLJENJE BOLESNOG DJETETA

13
7:30

+ ANTE BIKIĆ 

9:00

+ MARA I MIJO ČAGALJ 

10:30

-  PRO POPULO 

18:30

+ NIKOLA MIČUNOVIĆ 

14
18:30

+ Misa zadušnica ANICA MILETIĆ
+ ĐURO HORVAT
+ SLAVICA PEKIĆ I + IZ OB. JEDINAK I ZAHVALA ZA DOMAGOJA
+ MARIJA KONJARIK

15
18:30

+ ANTUN BLAGOJEVIĆ
+ DRAŽEN NADIĆ I + OB. NADIĆ I VARGOVIĆ
+ ANTO I ANĐA LONČAR

16
18:30

+ ANA I ROKO NOVOSELAC
+ PERO GRGIĆ
+ RUŽICA, FRANJO I MARA SILOVIĆ

17
18:30

+ IZ OB. KUKIĆ
+ MATIJA BEŠLIĆ
+ ANKA MATIŠIĆ

18
18:30

+ GABRIJEL ČANDRLIĆ
+ MARIJA I ANTUN KONJUH
+ DANICA TURK

19
7:30

+ VLATKO PETRINEC
+ MARIJA I JOSIP ŠABIĆ
+ IVICA PRŠA

20
7:30

+  MARINA BELIĆ I MIHAJLO ZLOMISLIĆ

9:00

+  VIDAN I LUCA BARUŠIĆ

10:30

-  PRO POPULO 

18:30

+ IVAN, JOSIP I GABRIJELA ERMENIĆ

21
18:30

- MISA ZADUŠNICA + BRANKO KAJFEŠ
+ ŠIMUN I ZDRAVKA VUKOJEVIĆ
+ JOSIP ŠOŠTARIĆ
+ ANTE JURČEVIĆ

22
18:30

+ IVKA, ANTO I ANĐELKO VIŠEVIĆ
+ LUCIJA ČAJO
+ ROZINA I MARKO HODAK + PAVLE I ILONA UCAJ I + JOSIP MOLNAR

23
18:30

+ VINKA VRDOLJAK
+ MARIJA KRAMARIĆ

24
18:30

+ KATICA I LJUDEVIT HORVAT
+ IVA KVESIĆ
+ IVAN KUJAVEC

25
18:30

+ BOŽIDAR RUTNIK I + IZ OB. RUTNIK
+ MARIO MIJOČ
+ DALIBOR ŽIŽANOVIĆ

26
7:30

+ JOZO I JELA LUKIĆ I + RUŽICA GAŠIĆ
+ MARKO BARBARIĆ
+ IVA JOVIĆ

27
7:30

+ ANICA BENKO 

9:00

+ ŽIVKOVIĆ NIKOLA I JANJA 

10:30

-  PRO POPULO 

18:30

+ FILIP ĐURIĆ 

28
18:30

+ Misa zadušnica JOSIP GABELICA
+ FRANJO I ZDENKA KOROV
+ IVAN I ANA KRALJEVIĆ I + BOSILJKO I PERO MAJDANDŽIĆ
+ IVANA MATOŠEVIĆ - ILIĆ

29
18:30

+ MARIJA I JOSIP BOGDANOVIĆ
+ IVA KVESIĆ
+ PETAR, RUŽA I JURE BLAŽEVIĆ

30
18:30

+ IVAN TOMAIĆ
+ MARIJA BLAŽEVIĆ
+ OB. KRISTEK I JURIŠA

Srpanj
Srpanj
Srpanj
Srpanj

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati