U subotu, 20. lipnja 2026. godine, vjernici Osječkoga istočnog dekanata okupili su se u Svetištu Gospe od Utočišta u Aljmašu na duhovnoj obnovi koju je organizirala Župa svetih Ćirila i Metoda iz Osijeka. Susret je započeo zajedničkom pjesmom „Čuj nas, Majko, nado naša“ i molitvom koju je predvodio dekan Osječkoga istočnog dekanata, vlč. Ante Šiško, župnik Župe svetih Ćirila i Metoda u Osijeku te voditelj misijskih skupina Đakovačko-osječke nadbiskupije.
U četvrtak, 18. lipnja 2026. godine, ministranti Župe svetih Ćirila i Metoda, predvođeni župnikom vlč. Antom Šiškom, sudjelovali su na jednodnevnom izletu u samostan Milosrdnih sestara sv. Križa u Novakima Bizovačkim. Na put su krenuli autobusom, a susret je trajao od 10 do 17 sati.






.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpeg)
.jpg)
.jpeg)
.jpg)
.jpeg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
